Koła Łowieckie

LPImię i nazwisko
1Prezes: Henryk Rosa
2Łowczy: Kazimierz Sidor
3Skarbnik: Eugeniusz Hełminiak
4Sekretarz: Ireneusz Bonarski

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Artemida”
66-400 Gorzów Wlkp., Walczaka 110 A
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Arkadiusz Gusiew
2Henryk Pacholczyk
3Jan Łapczuk
4Mateusz Serwa

 

Adres korespondencyjny:

Henryk  Pacholczyk
73-231 Krzęcin, Piaskowa 4
e-mail: b

LPImię i nazwisko
1Grzegorz Piotrowski
2Piotr Wiśniewski
3Mariusz Pawłowski
4Tomasz Surdacki


Adres korespondencyjny:

Grzegorz Piotrowski
Dziersławice 13
66-436 Deszczno

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Mencel
2Jerzy Iwaszkiewicz
3Radosław Druszcz
4Marek Codogni


Adres korespondencyjny:

KŁ „Bór”
Świecko 16 A, Skr. poczt. 49
69-100 Słubice
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Marek Tatała
2Kamil Jakubowski
3Przemysław Styczeń
4Rafał Sierżysko


Adres korespondencyjny:

KŁ „Brzoza”
Przyłęg 18a, 66-500 Strzelce Kraj.
e-mail: kolo

LPImię i nazwisko
1Marcin Dudka
2Michał Szlachetka
3Stanisław Żuława
4Robert Urbanek


Adres korespondencyjny:

KŁ „Celuloza”
66-470 Kostrzyn nad Odrą, Fabryczna 5
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Maciej Ostry
2Józef Powierza
3Zygmunt Sokołowski
4Marek Rybak


Adres korespondencyjny:

 KŁ „Cietrzew”
Bohaterów Warszawy 30, 74-300 Myślibórz
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Wojciech Herba
2Wojciech Małysko
3Ryszard Pasiek
4Jakub Kohut


Adres korespondencyjny:

KŁ „Cyranka”
Energetyków 18, 73-220 Drawno
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Jan Pulkowski
2Tomasz Kapa
3Robert Jeda
4Grzegorz Musztyfaga


Adres korespondencyjny:

KŁ „Cyranka”
66-435 Krzeszyce 1

LPImię i nazwisko
1Mariusz Walorczyk
2Jarosław Czupryniak
3Jakub Oberda
4Artur Dela-Valle


Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Czarny Bór”
66-530 Drezdenko, Podgórna 12
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Zbigniew Kowalczyk
2Jarosław Kondeusz
3Tomasz Siuda
4Jan Brylewski


Adres korespondencyjny:

KŁ „Darz Bór”
Gościm 83, 66-530 Drezdenko
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Tomasz Olech
2Kazimierz Baster
3Andrzej Hrynkiewicz
4Tomasz Burtniak

 

Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Diana”
Tomasz Burtniak
Jedlice 31, 74-240 Lipiany
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Marek Majka
2Tomasz Majka
3Leszek Krasowski
4Czesław Werakso


Adres korespondencyjny:

KŁ „Drawa”
Wolności 10, 73-210 Recz
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Andrzej Szczepiński
2Mariusz Izydorski
3Mirosław Korzeniowski
4Olaf Hołodniak


Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Dzik”
Barnówko 33, 74-311 Różańsko
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Grzegorz Downar
2Mirosław Lach
3Artur Szrajber
4Janusz Wójcik


Adres korespondencyjny:

Mirosław  Lach
Kamienna 12, 74-300 Myślibórz
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Franciszek Jamniuk
2Jacek Cieśliński
3Tadeusz Tomasik
4Marcin Lewaszkiewicz

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Dzik”
Poniatowskiego 21 b, 66-436 Słońsk
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Waldemar Jedynak
2Andrzej Madaj
3Bogdan Kolanowski
4Robert Antkowiak


Adres korespondencyjny:

KŁ „Jeleń”
Robert Antkowiak
66-400 Gorzów Wlkp., Batalionów Chłopskich 26/21
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Małgorzata Dalke-Świderska
2Artur Lipiński
3Maciej Kmita
4Ilona Jaworska


Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Jeleń”
Racławicka 33, 74-400 Dębno Lubuskie
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Jacek Karabin
2Waldemar Szpila
3Rafał Brzostowski-Jarek
4Adam Kuchowicz


Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Jeleń”
Malwowa 1, 66-530 Drezdenko
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Zdzisław Belina
2Sławomir Stańko
3Andrzej Kryś
4Henryk Samochwał


Adres korespondencyjny:

Zdzisław Belina
Świniary 28, 66-440 Skwierzyna
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Tomasz Dudek
2Tomasz Janusz
3Tadeusz Pisera
4Krzysztof Marzec


Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Jeleń”
Poznańska 21, 66-320 Trzciel

LPImię i nazwisko
1Henryk Szpakowski
2Jan Trzeciak
3Robert Szymczak
4Zygmunt Jakubiszyn


Adres korespondencyjny:

Zygmunt Jakubiszyn
Rynek im. Jana Pawła II, 74-300 Myślibórz
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Janusz Kusz
2Leszek Radziul
3Tadeusz Mrzygłocki
4Waldemar Rycerz


Adres korespondencyjny:

KŁ „Jeleń”
Słubicka 70, 69-110 Rzepin
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Henryk Harasimowicz
2Maciej Szawliński
3Adam Zarzycki
4Edward Biernacki


Adres korespondencyjny:

KŁ „Jeleń”
Lipowa 27, Skr.poczt. 85
69-200 Sulęcin

LPImię i nazwisko
1Mieczysław Ciesielski
2Roman Walczak
3Michał Kardziejonek
4Włodzimierz Goszczyk


Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Jelonek”
Roman Walczak
E.Orzeszkowej 17, 69-110 Rzepin
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Grzegorz Majchrzak
2Ryszard Paszkowski
3Marek Pałys
4Maciej Seweryński


Adres korespondencyjny

Grzegorz Majchrzak
Santocko, Wierzbowa 6
66-415 Kłodawa
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Ryszard Rybowiak
2Mirosław Toporkiewicz
3Małgorzata Felisiak
4Cezary Czarnecki

 

Adres korespondencyjny

Koło Łowieckie „Knieja”
Gronów 24, Skr. poczt. 36, 69-220 Ośno Lubuskie
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Jarosław Degórski
2Marian Słomian
3Arkadiusz Zubiak
4Jacek Makiewicz

 

Adres korespondencyjny

K Ł „Knieja”
Skr.poczt. 5 ,66-500 Strzelce Kraj.

LPImię i nazwisko
1Bogdan Felicjaniak
2Igor Tymeczko
3Marcin Brzechwa
4Jerzy Jackowiak

 

Adres korespondencyjny

Jerzy Jackowiak
Kościuszki 33, 66-350 Bledzew

LPImię i nazwisko
1Błażej Lisek
2Dawid Markowski
3Witold Marciniak
4Marcin Zygmunt

 

Adres korespondencyjny

Marcin Zygmunt
66-400 Gorzów Wlkp., ul. Papuszy 14/9
66-446 Deszczno
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Roman Romaniszyn
2Marek Rusyniak
3Piotr Ługowicz
4Piotr Stróżecki

 

Adres korespondencyjny

Koło Łowieckie „Lis”
Rudna 21, 66-435 Krzeszyce
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Zdzisław Pietras
2Dariusz Stefanowicz
3Artur Pietras
4Bartosz Stefanowicz

 

Adres korespondencyjny

Dariusz Stefanowicz
Poniatowskiego 1, 66-436 Słońsk
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Norbert Śmiechowicz
2Radosław Świderski
3Robert Cisek
4Marek Drozd

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Noteć”
Piłsudskiego 39/9, 66-530 Drezdenko
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Piotr Nowak
2Ryszard Burzawa
3Jan Potasiński
4Krzysztof Bielecki

 

Adres korespondencyjny

Koło Łowieckie „Orzeł”
Marcinkowskiego 90, Skr. pocztowa 837
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Piotr Lisek
2Leszek Janiów
3Henryk Sikora
4Jan Demczyszyn

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ostęp”
Leśna 14, 66-450 Bogdaniec
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Jarosław Święcioch
2Edward Florczak
3Zygmunt Lemiesz
4Anna Święcioch

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ostoja”
Leśna 5, 66-540 Stare Kurowo
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Edward Tokarczyk
2Stanisław Izdebski
3Daniel Lisiecki
4Karol Tokarczyk

 

Adres korespondencyjny

Koło łowieckie „Ostoja”
Ogińskiego 8 e/3, 66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Pacia
2Marcin Pacia
3Jarosław Prentki
4Marcin Maciejczak

 

Adres korespondencyjny

Marcin Maciejczak
Wybudowanie 6/1, 66-330 Pszczew
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Tadeusz Turek
2Tomasz Teleśnicki
3Jerzy Owerko
4Andrzej Barański

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Ponowa”
Sokola Dąbrowa 4, 66-350 Bledzew

 

LPImię i nazwisko
1Ryszard Husiatyński
2Marek Sędzicki
3Eugeniusz Kaczmarek
4Joanna Szumska

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Puszcza Nadnotecka”
Nowe Polichno 12 , 66-431 Santok

LPImię i nazwisko
1Ryszard Ignatowicz
2Radosław Karolak
3Daniel Gądek
4Andrzej Meissner

 

Adres korespondencyjny

Koło Łowieckie „Rogacz”
Wybodowanie 58, 66-300 Międzyrzecz
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Edward Niepewny
2Przemysław Szymański
3Paweł Smalira
4Mirosław Wadecki

 

Adres korespondencyjny

Koło Łowieckie „Ryś”
Skr.poczt, 58, 73-200 Choszczno
e-mail: myś

LPImię i nazwisko
1Waldemar Jasnowski
2Norbert Ryżyk
3Mirosław Sidor
4Marian Santracz

 

Adres korespondencyjny

Marian Santracz
Słowackiego 21, 66-520 Dobiegniew
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Jacek Wawrzyniak
2Sławomir Kołowiecki
3Krzysztof Sadowski
4Józef Głuchowski

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Św.Huberta”
Piska 34, 69-100 Słubice
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Janusz Kobryński
2Iwona Michalska
3Stanisław Woźniak
4Emilian Pal

 

Adres korespondencyjny

KŁ”Sokół”
Kolonia Chłopowo IV 2
73-231 Krzęcin
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Piotr Trybała
2Marcin Hofanowski
3Tomasz Góra
4Jerzy Jastrzębski

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Sokół”
Gralewo 101, 66-431 Santok
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Trautman
2Ryszard Niedźwiedź
3Czesław Sawicki
4Krzysztof Kyc

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Szarak”
Skr.pocztowa 85, 74-320 Barlinek
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Piotr Dziki
2Marcin Stadnik
3Gerard Hoffer
4Tomasz Skalny

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Szarak”
Grunwaldzka 36, 73-200 Choszczno
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Wojciech Pasich
2Cezary Bodel
3Kazimierz Ciesielski
4Krzysztof Koralski

 

Adres korespondencyjny


KŁ „Szarak”
Lubno, Plac Wyzwolenia 7, 66-450 Bogdaniec
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Piotr Przybyła
2Dariusz Tymeczko
3Roman Pospieszny
4Paweł Sławiński

 

Adres korespondencyjny


Paweł Sławiński
Szpitalna 2B, 66-440 Skwierzyna
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Jacek Borowiecki
2Edward Zabawa
3Łukasz Szmagulski
4Zdzisław Marciniak

 

Adres korespondencyjny

Koło Łowieckie „Szop”
Klub Garnizonowy
69-211 Wędrzyn
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Romuald Frost
2Piotr Bossy
3Zdzisław Świtoń
4Roman Mikłaszewicz

 

Adres korespondencyjny


Koło Łowieckie „Św.Huberta”
Łąkowa 37 a, 66-530 Drezdenko
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Wojciech Poluszyński
2Zdzisław Trzeciak
3Zbigniew Cukras
4Wojciech Drozdowicz

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Tumak”
Jeziorna 11, 69-220 Ośno Lubuskie
e-mail:

 

LPImię i nazwisko
1Grzegorz Dera
2Krzysztof Jankowski
3Stefan Kromulski
4Sylwester Wosiak

 

Adres korespondencyjny


KŁ „Wilk”
66-400 Gorzów Wlkp., 9 Maja 25 A/10
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Marek Zaborowski
2Janusz Kaczkowski
3Jerzy Gajewski
4Jerzy Przysucha

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Żuraw”
Łąkowa 25, 66-300 Międzyrzecz

 

LPImię i nazwisko
1Dominik Pacan
2Artur Piotrowski
3Witold Napierała
4Cezary Czekała

 

Adres korespondencyjny

KŁ „Żuraw”
Główna 42, 66-340 Przytoczna
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Robert Borkowski
2Leszek Karpicki
3Paweł Sulich
4Kazimierz Fafuła

 

Adres korespondencyjny:

KŁ „Łoś Szczecin”
Sarbinowo 37, 74-404 Cychry
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Marszałek
2Jakub Trzebiński
3Patrycjusz Marszałek
4Jan Staszczuk

 

Adres korespondencyjny:


Koło Przyjaciół
Myślistwa „Przyjaciele”
Kancelaria Procurent
62-081 Przeźmierowo, Kościelna 17
e-mail:

LPImię i nazwisko
1Stanisław Bakan
2Kazimierz Kędziora
3Jarosław Miksa
4Krzysztof Woliński

 

Adres korespondencyjny:


Koło Łowieckie „Cis”
Radachów 172, 73-231 Krzęcin

LPImię i nazwisko
1Andrzej Staszczyk
2Grzegorz Staszczyk
3Stanisław Żabski
4Piotr Domkow

 

Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Dzik”
Granowo, Szeroka 20,
73-231 Krzęcin

LPImię i nazwisko
1Maciej Trzebiński
2Roman Grygorcewicz
3Zygmunt Kolasiński
4Adam Hołownia

 

Adres korespondencyjny:

Koło Łowieckie „Wiarus”
Przysiekiercze 3, 73-220 Drawno
e-mail: