Komisje problemowe

 

Komisja Strzelecka

LPImię i nazwisko
1Piotr Bojko
2Piotr Bossy
3Grzegorz Dera
4Wojciech Drozdowicz
5Błażej Lisek
6Eugeniusz Pulikowski
7Sławomir Stużyński

 

Komisja Kynologiczna

LPImię i nazwisko
1Bartosz Baran
2Szczepan Bęben
3Henryk Bieniek
4Jacek Dąbski
5Grzegorz Dera
6Mateusz Domagała
7Jarosław Forster
8Bartosz Furmanek
9Mateusz Grzyś
10Paweł Gzyl
11Małgorzata Kartawik
12Natalia Kartawik
13Wojciech Kartawik
14Hubert Klimczak
15Przemysław Obuchowski
16Patryk Strychalski
17Przemysław Szymański
18Grzegorz Trojanowski
19Wiesław Wasilewski
20Jacek Wolanicki
21Michał Zmarzlik
22Łukasz Kupczak

 

Komisja Hodowlana

LPImię i nazwisko
1Janusz Kobryński
2Ryszard Paszkowski
3Jerzy Pawliszak
4Przemysław Staszak

 

Komisja Kultury Łowieckiej

LPImię i nazwisko
1Piotr Bojko
2Zygmunt Jakubiszyn
3Karol Jurczyszyn
4Mariusz Koźbiał
5Henryk Leśniak
6Wojciech Popek
7Mieczysław Protasowicki
8Władysław Sobków

 

Komisja ds. zabezpieczenia obwodów łowieckich przed wystąpieniem ASF

LPImię i nazwisko
1Witold Hącia
2Mieczysław Protasowicki
3Jerzy Pawliszak

 

Komisja ds. pozyskiwania środków zewnętrznych

LPImię i nazwisko
1Jacek Cieśliński
2Grzegorz Dera
3Franciszek Jamniuk
4Mateusz Karkoszka
5Marcin Lewaszkiewicz

 

Komisja ds. współpracy ze środowiskiem rolniczym

LPImię i nazwisko
1Krzysztof Kąkol
2Bogusław Kolanowski
3Henryk Szpakowski

 

Komisja Promocji i Edukacji Łowieckiej

LPImię i nazwisko
1Ewelina Fabiańczyk
2Joanna Krawczyk
3Anna Pawliszak
4Magdalena Pieczonka
5Aleksandra Popiołek
6Aida Sciepuro
7Iwona Redo-Marin

 

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału samców zwierzyny płowej oraz muflonów

LPImię i nazwisko
1Jerzy Pawliszak
2Hubert Klimczak
3Cezary Augustyniak
4Mieczysław Brzózka
5Wojciech Gdaniec
6Jan Grzyś
7Grzegorz Jankowski
8Waldemar Jedynak
9Dariusz Kapiczak
10Sławomir Kaźmierczak
11Sebastian Klimczak
12Janusz Kobryński
13Mariusz Kwiatkowski
14Artur Lipiński
15Ryszard Paszkowski
16Wojciech Pawliszak
17Grzegorz Staszak
18Bogdan Urbaniak
19Piotr Bojko
20Michał Zmarzlik
21Paweł Gzyl
22Seweryn Szymański
23Mirosław Więckowski
24Arkadiusz Gusiew

 

Komisja Egzaminacyjna

LPImię i nazwisko
1Hubert Klimczak – przedstawiciel PZŁ
2Janusz Kobryński – przedstawiciel Marszałka woj. zachodniopomorskiego
3Emilian Pal – przedstawiciel KWP w Gorzowie Wlkp.
4Jerzy Pawliszak – przedstawiciel RDLP w Szczecinie
5Wojciech Pawliszak – przedstawiciel PZŁ
6Maciej Szykuła – przedstawiciel Marszałka woj. lubuskiego
7Ryszard Woroszkiewicz – przedstawiciel Marszałka woj. lubuskiego
8Radosław Kaczorowski – Przedstawiciel KWP w Gorzowie Wlkp.
9Przemysław Muszyński – Przedstawiciel KWP w Gorzowie Wlkp.
10Mariusz Strzępek – Przedstawiciel KWP w Gorzowie Wlkp.

 

Komisja Szkoleniowa

LPImię i nazwisko
1Wojciech Kartawik
2Hubert Klimczak
3Janusz Kobryński
4Piotr Nowak
5Jerzy Pawliszak
6Wojciech Pawliszak
7Ryszard Woroszkiewicz

Zespół ds. Kontroli Kół Łowieckich

LPImię i nazwisko
1Henryk Szpakowski
2Bogusław Kolanowski
3Arkadiusz Gusiew
4Paweł Wilczyński
5Marek Codogni
6Hubert Klimczak
7Piotr Bojko
8Dariusz Stefanowicz
9Edward Zabawa
10Jerzy Pawliszak
11Błażej Lisek
12Ryszard Burzawa
13Grzegorz Staszak
14Andrzej Kościelniak
15Janusz Kobryński
16Krzysztof Kąkol

Zespół ds. Budowy Strzelnicy

LPImię i nazwisko
1Michał Janicki
2Ryszard Karpisz
3Leszek Kułak