Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Gorzów Wielkopolski

Kurs wstępnych oględzin tusz zwierząt łownych po odstrzale w dniach 23 – 24 marca 2024 r.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Gorzowie Wlk. informuje o terminie organizowanego szkolenia weterynaryjnego, tj. kursu z zakresu wstępnych oględzin tusz zwierząt łownych po dokonaniu odstrzału.

Konieczność przeszkolenia myśliwych pozyskujących zwierzynę łowną wynika z wytycznych rozporządzenia Unii Europejskiej nr 853/2004 zawartych w załączniku III w sekcji IV w rozdziale I w ust. 4, jak również wytycznych rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 roku w sprawie przeprowadzenia szkolenia myśliwych oraz rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20 marca 2019 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia szkolenia myśliwych.

W celu zapewnienia członkom Zrzeszenia możliwości realizacji wytycznych Zarząd Okręgowy w Gorzowie Wlk. zaplanował w dniach 23 – 24 marca 2024 roku przeprowadzenie „Kursu wstępnych oględzin tusz zwierząt łownych po odstrzale”.

WIĘCEJ INFORMACJI: Kurs wstępnych oględzin tusz zwierząt łownych po odstrzale PDF

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱